Aby zwiększyć atrakcyjność swojej firmy, należy przede wszystkim zadbać o najlepszy zespół pracowników. Dobrze zgrany zespół i dobrze dobrany projektor idą w parze. W niniejszym artykule przedstawiamy zestaw TOP w wersji mobilnej czyli przenośnej z najlepszym projektorem Epson EB-982W. Zestaw projektor Epson EB-982W – czy na pewno warto w to zainwestować? Czytając artykuł do końca może znajdziesz odpowiedź na to pytanie.

Dlaczego wszyscy zachwycają się Epsonem EB-982W?

Pewnie ze względu na solidność wykonania samej obudowy projektora, a gdy odpalimy sprzęt to zachwyci nas jasność lampy i niski poziom szumu wentylatorka.

Spójrzcie na tył projektora, gdzie widać ogromną ilość złączy. Jaki szeroki wybór kabli, które mamy do wyboru, można podpiąć do tego projektora, czyż nie?

Widzimy takie złącza jak:

Wejścia wideo
Composite
2 x HDMI
2 x VGA (D-Sub15)

Wyjścia video
VGA (D-Sub15)

Wejścia audio
RCA (L/R)

Mikrofon (z jednego z wejść mini jack)
2 x mini jack 3.5 mm

Wyjścia audio
mini jack 3.5 mm

Porty komunikacyjne
RS232
USB (A)
USB (b)
RJ-45

A po prawej stronie, patrząc od strony osoby czytającej ten artykuł, dumnie prezentuje się wbudowany głośnik o mocy 16 W. Tylko czy na pewno będzie potrzeba, aby dźwięk przekierować na projektor? Bez wątpienia będą to sporadyczne przypadki. Zwykle dźwięk przepuszczamy przez źródło sygnału: laptop lub wprost na zewnętrzne nagłośnienie.

Projektor Epson EB-982W widoczny od przodu: po lewej mamy układ wentylacyjny czyli wentylatorki, aby nie nastąpiło przegrzanie przy wielogodzinnym korzystaniu. Bliżej prawej strony jest okienko w którym siedzi obiektyw i świeci pełną mocą po włączeniu.

Zachwytu dopełnia krótka specyfikacja:

Jasność źródła światła 4200 lm
Rozdzielczość 1280 x 800 (WXGA)
Żywotność źródła światła 6500 h (tryb normalny) / 17000 h (tryb oszczędny)
Współczynnik odległości 1.38 – 2.24:1
Kontrast 16000:1
Ważne wejścia 2 x HDMI
Wbudowany głośnik 16 W

Dalej nie jestem w stanie uwierzyć, że wszystkie zestawy jakie znajdziemy w sklepie e-tablice.com są tworzone pod klientów.

To za ich sprawą powstają gotowe komplety sprzętu. To właśnie dzięki tym osobom wertującym setki stron w poszukiwaniu tego, czego im brakuje, tworzone są idealne zestawy produktów. Zestawy zawierające nie jeden, a kilka produktów, które kupić można w kilka kliknięć. Dzięki tym ludziom jasne stają się potrzeby, wymagania, wiedza na temat tego, czego Klienci szukają.

Kolejny element to ekran w wersji przenośnej model PROFI rozmiary dwa do wyboru: obszar użytkowy o szerokości 177cm lub 199 cm. Solidny stojak, ładnie wykończone nóżki. Łatwe składanie, i jakże proste rozkładanie, z którym poradzi sobie jedna osoba.

na zdjęciu od lewej: Ekran projekcyjny przenośny na trójnogu PROFI rozłożony oraz po prawej ekran ze złożoną tkaniną projekcyjną (jest to ostatni moment przez całkowitym złożeniem ekranu)

Czym byłby zestaw stricte mobilny, gdyby nie było gdzie postawić projektora i laptopa, prawda?

Dlatego w komplecie znajduje się świetny stolik MASTER z dwiema półkami na solidnych kółeczkach. Po złożeniu może posłużyć bez wątpienia jako wózek transportowy, a to z kolei musi okazać się pomocne w przenoszeniu projektora, laptopa z sali do sali. Cóż za wygoda to nie sposób opisać.

stolik master do prezentacji, miejsce na projektor i na laptop, wygodne kółka i nóżki
Wózek transportowy czy stolik prezentacyjny Master? To dwa w jednym.

Podsumowując, mając projektor i ekran mobilny oraz stolik, z całą pewnością przyda się jeszcze coś, co ułatwi nam zmianę slajdów w prezentacji, prawda? Innymi słowy, przyda się pilot zmieniający slajdy.

Nie wygodne jest podchodzenie każdorazowo do komputera i robienie KLIK KLIK. Dlatego w zestawie znajduje się również pilot do zmiany slajdów:

Pilot do prezentacji ze wskaźnikiem laserowym

Pilot jest nie duży. Dlatego ładnie leży w każdej dłoni. Łatwo wymienisz baterie. Ponadto ma wygodny kształt długopisu. Obudowa jest w miarę matowa. Nie ucieknie Ci z dłoni np. podczas wyjątkowo stresujących prezentacji.

Tym akcentem zakończymy artykuł zapraszając do zapoznania się z kolejnymi.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *